ÇÖZÜMLERİMİZ

Bilişim sistemlerindeki tüm ürün ve hizmetleri, işletmenizin ihtiyaçları doğrultusunda özelleştirilen entegre çözümler halinde sunmaktayız.

VERİ MERKEZİ ÇÖZÜMLERİ

Yeni nesil veri depolama (hibrit, flash, obje tabanlı) çözümlerinde; sunucu, bütünleşik mimari , iş sürekliliği ve yedekleme çözümleri ile bütün veri merkezi bileşenlerinin tedarik edilmesi ve entegrasyon sürecinde katma değerli çözümler sunmaktayız.

SANALLAŞTIRMA ÇÖZÜMLERİ

Uygulama, sunucu, masaüstü ve network sanallaştırma çözümlerinden hem genel bulut hem de özel bulut ortamlarında çalışabilen yazılım tanımlı veri merkezi sanallaştırmasına  kadar yeni nesil sanallaştırma çözümlerinde katma değerli çözümler sunmaktayız.

GÜVENLİK ÇÖZÜMLERİ

En önemli kaynak olan verinin güvenliğinin sağlanması, sanal ve fiziksel uç nokta korunmasının oluşturulması, web tehditlerine karşı korunma, kötü amaçlı yazılımlara karşı bulut tabanlı koruma çözümleri gibi tüm güvenlik çözümlerinde uçtan uca çözümler sunmaktayız.

BULUT BİLİŞİM ÇÖZÜMLERİ

Yenilikçi bir dönüşüm olan bulut mimarisi ile donanımdan bağımsız internet tabanlı uygulamalar ile iş yapış biçimlerinde iyileştirme, tasarruf ve verimlilik elde edilmektedir.  Mevcut uygulamalarınız etkilenmeden genel, özel ve hibrit bulut çözümleri ile değişen iş gereksinimlerinizde katma değerli çözümler sunuyoruz.

DİJİTAL EĞİTİM ÇÖZÜMLERİ

Panopto ile eğitim kurumlarının ihtiyaç duyabileceği modern eğitim çözümlerini katma değerli çözümler olarak uçtan uca sunuyoruz. Esnek, sürdürebilir, çözüm odaklı lisanslama ve bütünleşik video eğitim seçenekleri sunan Panopta dijital eğitim platformu ile tanışın.

KURUMSAL BASKI VE GÖRÜNTÜLEME ÇÖZÜMLERİ

Operasyonel kiralama, satın alma ya da farklı finansal çözümlerle projelendirmeler yapmaktayız. En düşük toplam sahip olma maliyeti ile en verimli baskı çözümlerini kullanmanızı hedeflemekteyiz.

İŞ SÜREÇLERİ YÖNETİMİ ÇÖZÜMLERİ

İş süreçleri otomasyonları  ile işletmenizin verimliliğini arttırırken iş süreçlerinizin de güvenle ve kolayca takip edilebilmesine olanak sağlayan yeni nesil akıllı çözümler sunuyoruz.

DİJİTAL DÖNÜŞÜM

İşletmelerinizin dijital dönüşüm süreçlerinde güvenli , etkili ve verimli bir başlangıç yapmak için atılması gereken adımları alanlarında uzman çalışma arkadaşlarımız ile analiz ediyor ve tam iş gereksinimlerinize uygun yeni nesil akıllı  çözümleri sunuyoruz.

FELAKET KURTARMA VE İŞ SÜREKLİLİĞİ ÇÖZÜMLERİ

Kritik iş süreçlerine ve sistemlerine sahip tüm kurumların varlıklarını her durumda sürdürebilmeleri için gereken süreçlerin bütününü iş sürekliliği ve felaket kurtarma çözümleri oluşturur.Uçtan uca sunduğumuz çözümler ile sorun ya da felaket anında kritik iş süreçlerinizin devamlılığını sağlayabilirsiniz.

Devlet Malzeme Ofisi Çözümlerimiz

DMO KATALOG

DMO Kataloğuna buradan ulaşabilirsiniz.

Bilgibim Bilgisayar Teknolojileri olarak 2012 yılında Devlet Malzeme Ofisi Katalog’unda Cisco, HP, Veeam, Paloalto, Axis Communication, Huawei, McAfee gibi dünyanın önde gelen bilişim firmalarının ürünleri ile yerimizi aldık.

  • Masaüstü bilgisayarlar
  • Tümleşik bilgisayarlar
  • Masaüstü iş istasyonu
  • Taşınabilir bilgisayarlar
  • Monitör
  • Güvenlik cihazları,
  • Yedekleme yazılımları
  • Kamera kayıt ve sunucu kayıt lisanslarında:

Devlet Malzeme Ofisi Katalog firması unvanımız ile kamu kurumlarının ihtiyaçlarını en hızlı ve en güvenilir çözümlerle tedarik etmekteyiz.

*Güncel fiyat listemize www.dmo.gov.tr adresinde de ulaşabilirsiniz.

ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ

ciscohpHUAWEI-GOLD-PARTNER-e1560771123595netappdell.logoLENOVO PC_GOLDsssmicrosoft_goldaxis-gold-solutionMilestone_gold_partner-e1560325173565WatchGuard-Partner-logo-e1560338327180vmwareveeamlogo_commvault_authorized_partner_q1-e1560325996503Arcserve_Gold_Badge_RGB-621x1024deseetec-logo.bilgibimpanopto.logo