Hakkımızda

Bilgibim, teknolojiyi günlük hayatın vazgeçilmez bir parçası olarak görür.

Biz kimiz?

Bilgibim Bilgisayar Teknolojileri İletişim Elektronik San. Ve Tic. Ltd. Şti. olarak 2011 yılında İnfotürk Group bünyesinde Ankara’da kurulduk.  Sistem entegratörü kimliğimiz ile bilişim teknolojileri ürün ve hizmetlerini ihtiyaçlar doğrultusunda en uygun şekilde birleştirerek, kamu ve özel sektöre uygun çözümler sunmaktayız. Bilgibim olarak 2012 yılında Devlet Malzeme Ofisi Katalog’unda Cisco, Veeam, HP, Paloalto, See Tech, Axis gibi  önde gelen bilişim firmalarının ürünleri ile yerimizi aldık. Devlet Malzeme Ofisi Katalog firması unvanımız ile kamu kurumlarının ihtiyaçlarını en hızlı ve en güvenilir çözümlerle tedarik etmekteyiz. Şirketimiz; teknolojiyi günlük hayatın vazgeçilmez bir parçası ve  teknoloji yatırımlarını büyük bir gereksinim olarak görmektedir. Teknolojinin sağladığı imkanları gerek rekabet, gerekse ürün ve hizmet kalitesi açısından önemli bir tamamlayıcı olarak benimseyen kurumumuz; teknolojiyi amaç değil iş için bir araç olarak kullanmayı ve bu sayede ürün ve hizmetleri farklılaştırarak öne çıkarmaktadır. Yatırımları toplam sahip olma maliyetleri ile değerlendiren orta/büyük ölçekli özel şirketler ve kamu kuruluşlarıyla projeler geliştirmekteyiz.

Hedeflerimiz nelerdir?

Gelişen teknoloji ve değişen ihtiyaçlar doğrultusunda tüm müşterilerimizi güncel teknolojilere dayanan çözümlerle buluşturmayı hedefliyoruz. Bu hedefimizi gerçekleştirirken, önerdiğimiz yatırımın fiyat/performans dengesini en ideal seviyede tutarak, işletme maliyetini mümkün olan en düşük düzeyde bulundurmayı amaçlamaktayız. Operasyonel işlemleri en düşük seviyede tutacak teknolojiler sayesinde müşterilerimizin asıl işlerine odaklanmalarını sağlarken, toplam maliyette en uygun katma değerli ürün ve hizmetleri sunmayı hedeflemekteyiz.

Stratejilerimiz nelerdir?

Müşterilerimizin bilişim ihtiyaçlarını ve altyapı gereksinimlerini zamanında ve doğru tespit ederek, bu ihtiyaçları en uygun biçimde karşılayacak çözümler sunmaya yönelik bir satış ve pazarlama stratejisi izlemekteyiz. “Birlikte kazanmak” felsefesini benimseyen şirketimiz, sağladığı çözümler sayesinde müşterilerimizin elde ettiği kazanımları kendi kazanımımız olarak görmekteyiz. Müşterilerimiz ile her zaman yakın ilişkiler kurmakta ve bu sayede içinde bulunduğumuz rekabetçi iş ortamının getirdiği ihtiyaçları kısa zamanda belirleyebilmekteyiz. Sunduğumuz çözümler ve paylaşmaktan çekinmediğimiz bilgi birikimimiz ile müşterilerimiz için sadece bir çözüm ortağı değil aynı zamanda bir yol gösterici kimliğine de sahibiz.

Kurumsal değerlerimiz nelerdir?

Müşterilerimizin ve iş ortaklarımız ile yürüttüğümüz ilişkilerde etik değerlere sıkı sıkıya bağlı olmaya özen göstermekteyiz. Tüm müşterilerimiz ile uzun süreli birliktelik ve iş ortaklıkları geliştirmeyi hedefleyen şirketimiz, müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir şirket politikası benimsemiştir.

Liderlik vizyonumuzu nasıl tanımlarız ?

Faaliyet gösterdiğimiz bilişim  teknolojileri alanındaki yoğun rekabet ortamını bir avantaj olarak gören şirketimiz, kuruluşundan bu yana sektörün en rekabetçi ve dinamik oyuncusu olma yolunda önemli adımlar atmıştır. Sahip olduğumuz liderlik vizyonumuz ile  rakiplerimizin örnek aldığı bir şirket olarak sektördeki yenilikçi çözümlere öncülük etme misyonumuzu her geçen gün daha da geliştirerek sürdürmekteyiz.

Kalite belgelerimiz nelerdir?

Hizmet kalitemizi sürekli eğitim ve sertifikasyonlar ile sürdürerek devamlılığını sağlamaktayız. Türk Standartları Enstitüsü tarafından verilen Hizmet Yeterlilik Belgesi ve Türk Patent Enstitüsü tarafından verilen Marka Tescil Belgesi’ne sahip olmamızın dışında; yürüttüğümüz kalite politikaları neticesinde ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi Belgesi, TS 10002:2014 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi Belgesi ve ISO 27001:2013 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi Belgesi’ne sahip olmaktayız.

responsive

YARATICI FİKİRLERİNİZİ BİZİMLE HAYATA GEÇİRİN

Bilgibim olarak tüm projelerinizde sizlerin yanınızdayız.

ciscohpHUAWEI-GOLD-PARTNER-e1560771123595dell.logoLENOVO PC_GOLDsssmicrosoft_goldaxis-gold-solutionMilestone_gold_partner-e1560325173565WatchGuard-Partner-logo-e1560338327180vmwareveeamlogo_commvault_authorized_partner_q1-e1560325996503Arcserve_Gold_Badge_RGB-621x1024deseetec-logo.bilgibimpanopto.logo