BASINDA BİZ

İnfotürk Group Basın Bültenleri

ARALIK 2019 - ÜNİVERSİTELER TEKNOLOJİ GÜNLERİ 7

İnfotürk Group  ’un düzenlediği ‘‘Üniversiteler Teknoloji Günleri’’ etkinliğinin 7.’si  20-22 Aralık 2019 tarihleri arasında Rixos Premium Belek Hotel’de gerçekleşti.

Nisan 2019 - Üniversiteler Buluşuyor 10

İNFOTÜRK GROUP tarafından Cisco ve HP Türkiye ana sponsorluğunda organize edilen ‘ Üniversiteler Buluşuyor ’ etkinliğinin 10.’su 5-7 Nisan 2019 tarihleri arasında Kempinski Hotel, The Dome Belek’te gerçekleşti.

Üniversiteler Buluşuyor etkinliğinin 10’uncusu bu yıl 5-7 Nisan tarihleri arasında düzenlendi. 60’tan fazla üniversite temsilcisinin katıldığı etkinlikte İnfotürk Group’un iş ortakları da yerini aldı.

Bu yıl 200’ün üzerinde rekor bir katılımın olduğu etkinliğe 60’dan fazla üniversitenin temsilcileri ve İnfotürk Group’un iş ortakları; Cisco, HP, Netex, AMD, Logsign, Commvault, Paloalto Networks, VMware, Techdata, Axis ve Blackboard’un katılımları ile gerçekleşti.

Uluslararası teknoloji üreticilerinin yaptıkları sunumlarda söz alan birçok konuşmacı eğitimde teknolojinin yeni nesil çözümlerini dinleyicilere sundular.

BTvizyon Denizli Toplantısı

İnfotürk, BTvizyon Anadolu buluşmalarının önemine inanıyor

Ocak 2018 - KickOff

İnfotürk Group çalışanları gala yemeğinde yılın yorgunluğunu attı.

1997 yılında kurulan İnfotürk Group; bugün İstanbul, Ankara, İzmir ve Denizli’de bulunan şirketleri ile tüm Türkiye’ye hizmet sağlayan bir sistem entegratörü olmuştur.

ARALIK 2018 - ÜNİVERSİTELER TEKNOLOJİ ZİRVESİ 1

Huawei Enterprise Türkiye ve İnfotürk Grup iş birliğiyle, Üniversiteler Teknoloji Zirvesi 2018 gerçekleştirildi. Üniversitelerin dijital dönüşüm son trendleri, Huawei’in başarılı global örnekleri ve eğitimin gelişimine katkıları, Türkiye’nin 70’ ten fazla üniversitenin katılımı ile 200’den fazla Üniversite Daire Başkanı ve yöneticisi ile paylaşıldı.

Huawei Enterprise Türkiye INFOTURK GROUP iş birliğiyle gerçekleştirilen Üniversiteler Teknoloji Zirvesi 2018’de üniversitelerin dijital dönüşüm son trendleri, Huawei’ in başarılı global örnekleri ve eğitimin gelişimine katkıları, Türkiye’nin 70’ ten fazla üniversitenin katılımı ile 200’den fazla Üniversite Daire Başkanı ve yöneticisi ile paylaşıldı.

İnfotürk Group tarafından Huawei Türkiye sponsorluğunda organize edilen Üniversiteler Teknoloji Zirvesi 2018, 16-18 Kasım tarihleri arasında Sueno Deluxe Belek Hotel de 230 kişinin katılımı ile gerçekleşti.

İnfotürk Group Genel Müdürü Murat Tepeli tarafından yapılan açılış konuşması ile başlayan Üniversiteler Teknoloji Zirvesi, HUAWEI Türkiye Enterprise Genel Müdürü Robben Zeng’in konuşması ile devam etti.

Ocak 2017 - İnfotürk 20 Yaşında

1997 yılında kurulan İnfotürk, kısa zamanda bölgesinin en büyük, Türkiye’nin de sayılı sistem entegratör firmalarından biri haline gelmiştir.